!!! AKCIA!!!

Pri sťahovaní bytov v rámci Nitry, alebo Topoľčian, zapožičiame ZADARMO až 30 ks krabíc na sťahovanie rôznych veľkostí!

0903 432 588
0940 866 424
Kontaktný formulár
Domov    Služby    Cenník    Referencie    Fotogaléria    Kontakt

Služby – Sťahovanie kancelárie

Okrem sťahovania bytov patrí k naším službám aj sťahovanie kancelárie. Dole môžete vidieť cenník sťahovania kancelárie - poplatky za prácu v paušálnej sadzbe. Upozorňujeme Vás, že ceny sú iba orientačné.

V prípade akýchkoľvek otázok volajte prosím na 0903 432 588 alebo 0940 772 878 alebo nám napíšte na stahovanieblesk@gmail.com. V rubrike KONTAKT nájdete všetky možnosti ako sa s nami spojiť

POPLATKY ZA PRÁCU v paušálnej sadzbe:

Cena je uvedená z prízemia na prízemie, alebo ak je na mieste nakládky aj vykládky nákladný výťah a v oboch prípadoch od miesta nakládky/vykládky, do/z vozidla, ku sťahovaným priestorom je najviac 20m. Príplatok za každé jedno poschodie bez výťahu je + 10% z ceny za každé pracovné miesto, v prípade osobného výťahu ktorý je k dispozícii pre účely sťahovania + 5% z ceny za každé pracovné miesto. V cene nie je zahrnuté sťahovanie ťažkých predmetov. Pri väčšom objeme sťahovania je možné cenu dohodnúť individuálne, v súvislosti s obtiažnosťou sťahovacích prác.

<<< späť

Sťahovanie:

KANCELÁRIE:

 1 pracovné miesto

1 stôl

1 prídavný stolík

1 skriňa

1 PC komplet

1 stolička

7 krabíc

Cena:35€

Objednávka prostredníctvom kontaktného formulára sa považuje za záväznú, až po prijatí objednávky dodávateľom a odoslaní potvrdzujúceho emailu zákazníkovi.

Copyright © 2014 stahovanieblesk.sk. Všetky práva vyhradené.